SIUP DEFENDER

System integrujący urządzenia przeciwpożarowe – certyfikowany SIUP to rozwiązanie umożliwiające integrację, wizualizację oraz zarządzanie systemami bezpieczeństwa.

Projektowanie system integrujący urządzenia przeciwpożarowe SIUP Defender

System integrujący urządzenia przeciwpożarowe

SIUP DEFENDER to certyfikowane rozwiązanie umożliwiające zarówno wizualizację jak również zarządzanie systemami bezpieczeństwa pożarowego.

 

Zastosowanie SIUP DEFENDER stanowi wartość dodaną dla każdej inwestycji, w której zastosowano zróżnicowane systemy bezpieczeństwa. Certyfikowane zarządzanie zintegrowanymi systemami oraz ich graficzna wizualizacja usprawnia działania obsługi, przyspiesza proces weryfikacji zagrożenia oraz optymalizuje koszty związane z ochroną i zarządzaniem budynkiem.

SIUP DEFENDER CNBOP Nuuxe logo

Certyfikowana wizualizacja i zarządzanie

SIUP DEFENDER to nie tylko certyfikowana wizualizacja i zarządzanie systemami bezpieczeństwa pożarowego (takimi, jak np. system sygnalizacji pożaru, dźwiękowy system ostrzegawczy, centrale sterująco-zasilające urządzenia przeciwpożarowe, itp.), DEFENDER to również integracja i zarządzanie pozostałymi systemami zainstalowanymi w budynku. Rozwiązanie umożliwia integrowanie nieograniczonej ilości i rodzajów systemów. Najpopularniejsze systemy integrowane przez DEFENDER to systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy kontroli dostępu, telewizja dozorowa, systemy windowe, wideodomofony, itp.

 

SIUP DEFENDER posiada Świadectwo Dopuszczenia Nr 3844/2019 oraz Krajową Ocenę Techniczną nr CNBOP-PIB-KOT-2019/0139-1012 wydanie 3.

Otwarta platforma

DEFENDER jako system integrujący urządzenia przeciwpożarowe i inne systemy bezpieczeństwa  jest prawdziwie otwartą platformą, która w żaden sposób nie jest zależna od producentów integrowanych urządzeń i instalacji.

 

SIUP DEFENDER jest rozwiązaniem łączącym przeciwpożarową automatykę budynkową z zaawansowanym oprogramowaniem. Jego działanie wspomagane jest algorytmami sztucznej inteligencji, co czyni go jedynym systemem o tak rozbudowanej i zaawansowanej technologii.

Integracja systemów realizowana jest poprzez wykorzystanie następujących protokołów: BACnet, BACnet/IP, KNX IP, LON, MODBUS TCP/IP, MP-BUS, M-BUS, En-Ocean, Dali, DMX, OPC, SNMP, OSIP, RTSP, Onvif oraz protokoły własne producentów urządzeń integrowanych.

Wersje produktu SIUP DEFENDER

Produkt tworzy jednostka centralna oraz urządzenia obiektowe. Jednostka centralna występuje w dwóch wersjach: DEFENDER oraz DEFENDER RED.

 

DEFENDER RED to rozwiązanie

z redundancją w zakresie serwerów, przełączników sieciowych i oprogramowania.  Redundancja polega na natychmiastowym przejęciu funkcjonalności danego urządzenia/oprogramowania przez jego zdublowany odpowiednik.

 

Dobór odpowiedniego rozwiązania uzależniony jest od wymagań inwestora, charakterystyki budynku i planowanych w nim instalacji bezpieczeństwa. DEFENDER jest produktem projektowym, co umożliwia dostosowanie go do faktycznych potrzeb i wymagań inwestycji.

Jesteś zainteresowany systemem SIUP?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Na każdą wiadomość odpowiadamy w ciągu 2 godzin w dni robocze.

    [dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]