Nuuxe logo

O firmie

Nuuxe Radioton to kompetencje, doświadczenie i dziesiątki realizacji.

Budynek Nuuxe

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów – inżynierów, techników, projektantów, handlowców stale zaangażowanych w rozwój szeroko pojętych systemów bezpieczeństwa i wychodzenie naprzeciw potrzebom zmieniającego się świata. Od blisko 30 lat z zaangażowaniem wspieramy i dostarczamy najnowsze rozwiązania dla wielu rynków i branż. Dysponujemy niezbędną wiedzą, zapleczem technicznym i doświadczeniem, które stanowi naszą największą wartość i którym chętnie dzielimy się z naszymi Klientami spełniając ich potrzeby.

Zostaliśmy sprawdzeni przez wielu – sprawdź nas także Ty!

Dostarczamy technologię

Początki naszej działalności sięgają roku 1993 i od tego momentu nieprzerwanie zaopatrujemy rynek kolejowy w certyfikowane radiotelefony przenośne i przewoźne. Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów i zmieniający się rynek, stale zdobywamy nowe umiejętności i poszerzamy swoje portfolio produktowe. W 2007 roku nasza oferta, obejmująca dotąd sprzedaż radiotelefonów, dystrybucję stałych urządzeń gaśniczych aerozolowych oraz sprzedaż urządzeń CCTV, została uzupełniona o zaawansowane rozwiązania  w zakresie VMS, PSIM i SMS. Kolejny krok mający na celu nasz rozwój w branży zabezpieczeń to dystrybucja rozwiązań firmy NODER – polskiego producenta zintegrowanego systemu kontroli dostępu oraz zarządzania zajętością miejsc parkingowych.

Codziennie rozwijamy się dla Was!

Doskonałość w działaniu

Oferujemy kompleksową obsługę w obszarze koncepcji, projektu, dostawy i wdrożenia. Służymy wsparciem projektowym i doborem odpowiednich rozwiązań zarówno funkcjonalnych, jak i produktowych.

Prowadzimy naszą politykę tak, abyśmy byli postrzegani jako profesjonalna firma dająca gwarancję fachowej obsługi i będąca wiarygodnym partnerem biznesowym. Dbamy o rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych nam zadań. Staramy się cały czas podnosić swoje kwalifikacje, aby w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

W czym możemy Ci pomóc?

Stałe urządzenia gaśnicze

Jako dystrybutor stałych urządzeń gaśniczych aerozolowych (SUG-A) FirePro stawiamy na ekologiczną, wolną od HFC technologię, która zabezpiecza mienie milionów ludzi na całym świecie.

 

Sprawdź w jaki sposób możemy ochronić Twoje zasoby.

Zintegrowane systemy bezpieczeństwa

Już od przeszło 10 lat zajmujemy się zintegrowanymi systemami bezpieczeństwa. W tym czasie dostarczyliśmy technologię do wielu znamienitych obiektów w Polsce.

 

Sprawdź czym się zajmujemy.

Radiokomunikacja

Dystrybuujemy certyfikowane przez Urząd Transportu Kolejowego (UTK) radiotelefony dla rynku kolejowego. Jesteśmy przedstawicielem wiodących producentów urządzeń łączności radiowej.

 

Sprawdź jakie radia oferujemy.

Nasze produkty

Opieramy naszą działalność na trzech filarach – aerozolowych systemach gaszenia, profesjonalnej radiokomunikacji oraz zintegrowanych systemach bezpieczeństwa.

Dystrybuujemy rozwiązania i produkty firm FirePro, TID, Motorola, Maxon, AxxonSoft, NODER, CP Plus, Grundig Security.

Doświadczenie zdobyte przez prawie 30 lat funkcjonowania naszej firmy daje nam możliwość uczestniczenia w projektach o dowolnej skali.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Na każdą wiadomość odpowiadamy w ciągu 2 godzin w dni robocze.

    [dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]