SIUP DEFENDER

System integrujący DEFENDER to rozwiązanie umożliwiające integrację, wizualizację oraz zarządzanie systemami bezpieczeństwa.

Projektowanie system integrujący urządzenia przeciwpożarowe SIUP Defender

System integrujący DEFENDER

SIUP DEFENDER to rozwiązanie umożliwiające zarówno wizualizację jak również zarządzanie systemami bezpieczeństwa.

 

Zastosowanie DEFENDER stanowi wartość dodaną dla każdej inwestycji, w której zastosowano zróżnicowane systemy bezpieczeństwa. Certyfikowane zarządzanie zintegrowanymi systemami oraz ich graficzna wizualizacja usprawnia działania obsługi, przyspiesza proces weryfikacji zagrożenia oraz optymalizuje koszty związane z ochroną i zarządzaniem budynkiem.

Otwarta platforma

DEFENDER jako system integrujący urządzenia i systemy bezpieczeństwa jest prawdziwie otwartą platformą, która w żaden sposób nie jest zależna od producentów integrowanych urządzeń i instalacji.

 

SIUP DEFENDER jest rozwiązaniem łączącym przeciwpożarową automatykę budynkową z zaawansowanym oprogramowaniem. Jego działanie wspomagane jest algorytmami sztucznej inteligencji, co czyni go jedynym systemem o tak rozbudowanej i zaawansowanej technologii.

Integracja systemów realizowana jest poprzez wykorzystanie następujących protokołów: BACnet, BACnet/IP, KNX IP, LON, MODBUS TCP/IP, MP-BUS, M-BUS, En-Ocean, Dali, DMX, OPC, SNMP, OSIP, RTSP, Onvif oraz protokoły własne producentów urządzeń integrowanych.

Wersje produktu DEFENDER

Produkt tworzy jednostka centralna oraz urządzenia obiektowe. Jednostka centralna występuje w dwóch wersjach: DEFENDER oraz DEFENDER RED.

 

DEFENDER RED to rozwiązanie

z redundancją w zakresie serwerów, przełączników sieciowych i oprogramowania.  Redundancja polega na natychmiastowym przejęciu funkcjonalności danego urządzenia/oprogramowania przez jego zdublowany odpowiednik.

 

Dobór odpowiedniego rozwiązania uzależniony jest od wymagań inwestora, charakterystyki budynku i planowanych w nim instalacji bezpieczeństwa. DEFENDER jest produktem projektowym, co umożliwia dostosowanie go do faktycznych potrzeb i wymagań inwestycji.

Jesteś zainteresowany systemem DEFENDER?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Na każdą wiadomość odpowiadamy w ciągu 2 godzin w dni robocze.

    [dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]