Nuuxe logo

Telewizja dozorowa

Jesteśmy dystrybutorem uznanej światowej marki kamer, rejestratorów i akcesoriów CP PLUS na terenie Polski.

Telewizja dozorowa CP PLUS

Słuchając głosu klientów postanowiliśmy wprowadzić do sprzedaży produkty telewizji przemysłowej marki CP PLUS jako alternatywę dla chińskich producentów urządzeń telewizji przemysłowej.

CP PLUS jest indyjską firmą, liderem w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa i telewizji dozorowej. Kierują się wizją i zaangażowaniem w rozwój technologii. Stworzyli gamę produktów prostych w obsłudze i przystępnych cenowo, jednocześnie zaawansowanych technologicznie. CP PLUS w krótkim czasie dołączyli do czołówki producentów urządzeń CCTV w rankingu światowym.

Według IHS Survey 2017, jest najmłodszą i najszybszą marką, która niewątpliwie klasyfikuje się na na czwartym miejscu firm zajmujących się produkcją urządzeń monitoringu na świecie a wśród producentów w Azji drugie. Bez wątpienia swój sukces w wyznaczaniu ścieżek przypisują rzetelnym inicjatywom badawczo-rozwojowym, szerokiemu portfolio produktów oraz badaniu potrzeb klientów.

W związku z tym, że produkty przechodzą rygorystyczne testy kontroli jakości to w efekcie otrzymali międzynarodowe certyfikaty, takie jak UL,CE, FCC, itp.

Godnym uwagi jest fakt, że CP Plus posiada uznawane na całym świecie certyfikaty ISO. W rezultacie zapewniające, że firma dysponuje niezbędnymi procesami, liniami produkcyjnymi. W związku z tym, że wkładają nieustanny wysiłek w tworzenie, wdrażanie, utrzymywanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji  to w rezultacie firma została certyfikowana ISO/IEC 27001:2013.

Obecnie szeroka oferta produktów i rozwiązań monitoruje i zabezpiecza miliony lokalizacji na całym świecie, od wrażliwych punktów militarnych, przez budynki rządowe po kluczowe obiekty infrastruktury.

Oferujemy szerokie i kompleksowe portfolio urządzeń do monitoringu przemysłowego takich jak analogowe systemy wysokiej rozdzielczości, systemy telewizji dozorowej IP począwszy od kamer CCTV o wysokich rozdzielczościach, rejestratorów stacjonarnych jak i mobilnych rejestratorów DVR, NAS, enkoderów kończąc na wideodomofonach.

Produkty umożliwiają nam stosowanie rozwiązań przeznaczonych dla transportu, hoteli, szpitali, instytucji edukacyjnych, prywatnych przedsiębiorstw czy gospodarstw domowych. Nasze rozwiązania pozwolą Ci osiągnąć wyznaczony cel jakim jest optymalny system monitoringu.

Logo CP PLUS

Rozwiązania technologiczne CP PLUS

Opierając się na marce CP PLUS oferujemy produkty dedykowane nie tylko do rozwiązań w oparciu o najpopularniejszą dziś technologię IP (CCTV IP), ale również wspieramy rozwiązania analogowe HDCVI / AHD / HDTVI / PAL. Umożliwiamy rozbudowę lub wymianę systemu, przy wykorzystaniu istniejącego okablowania.

Czytaj więcej na stronie producenta
top50 security ranking cp plus 15

Ranking Security top50 2022

 

W najnowszym rankingu top50 dla branży security marka CP Plus zajęła 15 miejsce o 6 miejsc wyżej niż we wcześniejszym rankingu i osiągając wzrost obrotów o 46%!

Sprawdź Raport Security 50 – edycja 2022
Kamera CP PLUS

Kamery CCTV

W portfolio kamer CP PLUS znajdujemy zarówno urządzenia IP, które występują w rozdzielczościach do 12 MPix, a także kamery analogowe obsługujące cztery standardy transmisji to znaczy HDCVI, AHD, HDTVI, PAL (do 900 TVL). Są przez to kompatybilne z systemami już istniejącymi w tym także innych producentów. Kamery analogowe występują w rozdzielczościach od 720TVL do 8.0 MPix.

 

Można wybierać spośród szerokiej gamy typów:

 • kamery kopułowe
 • kamery tulejowe / tubowe
 • kamery stałoogniskowe
 • kamery zmiennoogniskowe
 • kamery zmiennoogniskowe z  motozoomem
 • kamery ze stopniem odporności na uderzenia IK10
 • kamery o szerokiej dynamice WDR do 130 dB
 • kamery szybkoobrotowe PTZ
Pobierz katalog urządzeń
Rejestrator CP PLUS

Rejestratory CCTV

Rejestratory CP PLUS obsługują wszystkie standardy transmisji wideo. Istotną cechą jest to, że rejestratory obsługują rozdzielczości od 720TVL do 8.0 Mpix.

 

Rejestratory dzielą się na trzy rodzaje:

 • rejestratory NVR (do kamer IP)
  rejestratory DVR (do kamer analogowych o wyższych rozdzielczościach)
  rejestratory NVR/DVR (do kamer analogowych oraz IP)
Akcesoria CP PLUS

Akcesoria

Posiadamy w swoim portfolio akcesoria, które gwarantują ich kompatybilność z oferowanymi kamerami i rejestratorami:

 

 • puszki montażowe
 • uchwyty
 • switche
 • obudowy

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Co to jest CCTV?

CCTV to akronim od Closed-Circuit TeleVision co oznacza telewizję o obwodzie zamkniętym, częściej tłumaczone jako telewizja przemysłowa, telewizyjny system dozoru, system monitoringu itd.

Z czego składa się system CCTV?

CCTV akronim od Closed-Circuit TeleVision, co oznacza telewizję o obwodzie zamkniętym. Częściej tłumaczone jako telewizja przemysłowa, telewizja dozorowa, telewizyjny system dozoru, system monitoringu, itd. W skład CCTV wchodzą kamery, rejestratory obrazu wideo, serwery wideo, oprogramowania VMS do zarządzania systemem.

Jak działa CCTV?

Obraz z kamer jest przesyłany i transmitowany do urządzeń nagrywających czyli DVR lub NVR. Nośnikiem materiału nagrywanego są dyski twarde. Do rejestratorów podłączony jest monitor lub/i stacje robocze.

Jakie są rodzaje transmisji z kamer?

System monitoringu może być analogowy lub sieciowy (TCP/IP). W systemie analogowym każda z kamer, najczęściej za pomocą przewodu koncentrycznego, podłączona jest do rejestratora. W systemie sieciowym każda z kamer podłączona jest przewodem sieciowym (np. kat 5E) do najbliższego punktu sieciowego czyli switcha.

Co oznacza DVR?

DVR to akronim od Digital Video Recorder, jest to urządzenie, które daje możliwość nagrywania sygnałów z kamer w formacie AHD, HDCVI, TVI, PAL na dysk twardy HDD lub SSD.

Co oznacza NVR?

NVR to akronim od Network Video Recorder, jest to urządzenie, które wykorzystywane jest w monitoringu IP. Nagrywanie odbywa się na dyskach twardych HDD lub SSD.

Co to jest PoE?

PoE to akronim od Power over Ethernet, jest to funkcja sieciowa określona przez standardy IEEE 802.3af i 802.3at. PoE umożliwia kablom Ethernet dostarczanie zasilania do urządzeń sieciowych w ramach istniejącej transmisji danych. Aby można było zasilić kamerę IP to zarówno kamera jak i switch muszą wspierać technologię PoE.

Co to jest WDR w kamerach?

WDR to akronim od Wide Dynamic Range, oznacza szeroką dynamikę. Tryb ten wyodrębnia przez matrycę szeroką rozpiętość tonalną obrazu. Dzięki temu matryca automatycznie przetwarza różnice i je wyrównuje. Oznacza to, że kamera może "widzieć" scenę w połowie ciemną a w połowie jasną.

Co to jest AES w kamerach?

AES to akronim od Automatic Electronic Shutter automatyczna elektroniczna migawka, oznacza dostosowanie kamery do warunków panujących na scenie bez wykorzystania przysłony obiektywu.

Co to jest AWB w kamerach?

AWB to akronim od Auto White Balance automatyczny balans bieli, oznacza przystosowywanie się kamery do różnych źródeł oświetlenia panującego na scenie.

Co to jest maskowanie w kamerach?

Strefy zastrzeżone to funkcja maskowania danych fragmentów sceny za pomocą nieprzezroczystych edytowalnych kształtów ustawianych przez użytkownika. W ten sposób maskujemy to czego nie możemy nagrywać, np. okna sąsiadów.

Co to jest DNR w kamerach?

DNR to akronim od Dynamic Noise Reduction dynamiczna redukcja szumów, funkcja ta niweluje szumy pojawiające się na obrazie.

Co to jest HSBLC w kamerach?

Funkcja ta maskuje jaskrawe punkty w obrazie np. światła latarni, reflektory samochodów, Dzięki temu poprawia się szczegółowość obrazu.

Co to jest LPR w kamerach?

LPR to akronim od License Plate Recognition, funkcja ta umożliwia rozpoznawanie tablic z numerami rejestracyjnymi pojazdów. Dzięki temu możemy przeszukać materiał wideo po numerze rejestracyjnym pojazdu lub po fragmencie. Funkcja ta może być wbudowana w kamerę ale może być również wbudowana w zaawansowane systemy monitoringu oparte na oprogramowaniu VMS. Dzięki temu, możemy zwykłej kamerze IP przypisać funkcję rozpoznawania tablic rejestracyjnych.
background_kropki

Jesteś zainteresowany produktami CP PLUS?

Chcesz otrzymać ofertę? A może interesuje Cię cennik?

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Na każdą wiadomość odpowiadamy w ciągu 2 godzin w dni robocze.

  [dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]