Nuuxe logo

DEFENDER

System integrujący DEFENDER to rozwiązanie umożliwiające integrację, wizualizację oraz zarządzanie systemami bezpieczeństwa.

Projektowanie system integrujący urządzenia przeciwpożarowe SIUP Defender

System integrujący DEFENDER

DEFENDER to rozwiązanie umożliwiające zarówno wizualizację jak również zarządzanie systemami bezpieczeństwa w obiektach.

 

Zastosowanie DEFENDER stanowi wartość dodaną dla każdej inwestycji, w której zastosowano zróżnicowane systemy bezpieczeństwa. Zarządzanie zintegrowanymi systemami oraz ich graficzna wizualizacja usprawnia działania obsługi, przyspiesza proces weryfikacji zdarzeń oraz optymalizuje koszty związane z ochroną i zarządzaniem budynkiem.

kafelki integracje

Otwarta platforma

DEFENDER jako system integrujący urządzenia i systemy bezpieczeństwa jest prawdziwie otwartą platformą, która w żaden sposób nie jest zależna od producentów integrowanych urządzeń i instalacji.

 

Działanie DEFENDER wspomagane jest algorytmami sztucznej inteligencji, co czyni go jedynym systemem o tak rozbudowanej i zaawansowanej technologii.

Integracja systemów realizowana jest poprzez wykorzystanie licznych protokołów, m.in.: BACnet, BACnet/IP, KNX IP, LON, MODBUS TCP/IP, MP-BUS, M-BUS, En-Ocean, Dali, DMX, OPC, SNMP, OSIP, RTSP, Onvif oraz protokoły własne producentów urządzeń integrowanych.

rozwiązywanie problemów

Jaki zakres integracji ?

 

Dobór odpowiedniego rozwiązania uzależniony jest od wymagań inwestora, charakterystyki budynku i planowanych w nim instalacji bezpieczeństwa.

DEFENDER jest produktem projektowym, co umożliwia dostosowanie go do faktycznych potrzeb i wymagań inwestycji.

background_kropki

Jesteś zainteresowany systemem DEFENDER?

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Na każdą wiadomość odpowiadamy w ciągu 2 godzin w dni robocze.

    [dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]