Kontrola dostępu

Wprowadzamy w życie nietypowe wymagania naszych Klientów i jesteśmy z tego dumni!

Kontrola dostępu to bezpieczeństwo!

Nakładamy bardzo silny nacisk, aby dostarczane przez nas rozwiązania były bezpieczne. Ponieważ każdy system kontroli dostępu składa się z wielu elementów to każdy z tych elementów musi być odpowiednio zabezpieczony. A wówczas cały system jest bezpieczny tak jak bezpieczne jest jego najsłabsze ogniwo. Technologia KD NODER pozwala na wdrożenie szyfrowania end-to-end całej komunikacji od karty użytkownika przez czytnik, kontroler przez serwer oprogramowania po oprogramowanie do zarządzania i monitorowania.

Koncepcja systemu kontroli dostępu.

Wieloletnie doświadczenie i znakomity produkt, którego jesteśmy dystrybutorem pozwala nam na przygotowanie koncepcji systemu kontroli dostępu z uwzględnieniem bardzo dużego nacisku na bezpieczeństwo całego systemu.

Wprowadzamy w życie nietypowe wymagania naszych Klientów i jesteśmy z tego dumni!

Wdrożenia systemów kontroli dostępu.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe wdrożenia technologii systemów kontroli dostępu wraz z profesjonalnym szkoleniem użytkowników i administratorów systemu. Do każdego projektu przypisane są odpowiedzialne osoby techniczne, które na etapie wdrożeniowym zajmują się uruchomieniem systemów, a na kolejnym etapie wsparciem Klienta i Klienta Końcowego w kwestiach technicznych.

Prefabrykacja obudów do kontroli dostępu NODER.

Prefabrykujemy i dostarczamy obudowy systemów kontroli dostępu pod wymagania każdego projektu. W obudowach umieszczamy odpowiednie zasilanie elementów kontroli dostępu, w tym elementów wykonawczych, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i okablowanie – nie musisz nawet montować kontrolera. Dostarczamy całość skompletowaną, podłączoną elektrycznie i gotową do montażu. Dzięki takiemu podejściu nie tracisz czasu na żmudną prefabrykację we własnym zakresie!

Nasze produkty

Opieramy naszą działalność na trzech filarach – aerozolowych systemach gaszenia, profesjonalnej radiokomunikacji oraz zintegrowanych systemach bezpieczeństwa.

Dystrybuujemy rozwiązania i produkty firm FirePro, TID, Motorola, Maxon, AxxonSoft, NODER, CP Plus, Grundig Security.

Doświadczenie zdobyte przez prawie 30 lat funkcjonowania naszej firmy daje nam możliwość uczestniczenia w projektach o dowolnej skali.

Jesteś zainteresowany systemem kontroli dostępu?

Skontaktuj się z nami

Na każdą wiadomość odpowiadamy w ciągu 2 godzin w dni robocze.

    [dynamichidden page-title "CF7_get_post_var key='title'"]