Powrót

Radiokomunikacja

Oferta radiotelefonów


Komunikacja to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Doskonale to rozumiemy.

Wysoka niezawodność urządzeń Maxon oraz niepodważalna jakość marki Motorola, których jesteśmy oficjalnym dealerem - to nasze argumenty i atuty. Są one w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Przez 21 lat istnienia na rodzimym rynku urządzeń radiokomunikacyjnych firma Nuuxe-Radioton zyskała zaufanie klientów, które wraz z doświadczeniem gwarantuje wiarygodność i solidność. Nasze urządzenia do komunikacji radiowej pracują w najtrudniejszych warunkach.

Zostaliśmy sprawdzeni przez wielu.
Sprawdź nas także TY!Firma Nuuxe-Radioton Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1993r. i zajmuje się dystrybucją profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego - radiotelefonów, przemienników, radiomodemów, urządzeń trunkingowych. Od początku istnienia jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Maxon Europe Ltd., a w 2002 roku otrzymaliśmy status autoryzowanego dealera Motorola Polska Sp. z o.o. Zarówno Maxon, jak i Motorola to przodujące w świecie firmy, zajmujące się produkcją profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego, znane z wysokiej jakości i nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Nuuxe-Radioton jest firmą, która wprowadziła sprzęt marki Maxon na rynek polski. Testowaliśmy pierwsze urządzenia, przeprowadzaliśmy proces homologacji urządzeń w Państwowej Agencji Radiokomunikacji.Należy także wspomnieć o projekcie, jaki w latach 1996 - 1999 firma Nuuxe-Radioton zrealizowała na zlecenie firmy OmniCom S.C. W ciągu niespełna półtora roku zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji pierwszy polski alfanumeryczny pager oraz wykonaliśmy od podstaw urządzenia infrastruktury nadawczej ogólnopolskiego systemu sieci przywoławczej PULS. Było to przedsięwzięcie wyjątkowe w skali kraju.


Firma Nuuxe-Radioton Sp. z o.o. jest stałym dostawcą dla wielu służb i zakładów, które należą do największych użytkowników urządzeń radiotelefonicznych w Polsce. Zaliczają się do nich: Polskie Koleje Państwowe, pogotowia ratunkowe, transport medyczny, GOPR, zakłady przemysłowe (huty, wodociągi, elektrociepłownie, cukrownie), banki, firmy ochrony, sieci radio-taxi i inni.


Celem usprawnienia kontaktów z klientami i dążenia do szybkiej reakcji na ich potrzeby stale rozwijamy sieć lokalnych dealerów, starając się współpracować wyłącznie z firmami technicznie i merytorycznie przygotowanymi do świadczenia profesjonalnej obsługi i serwisu. Prowadzimy naszą politykę tak, abyśmy byli postrzegani jako profesjonalna firma, dająca gwarancję fachowej obsługi i będąca wiarygodnym partnerem dla swoich klientów.