O firmie

Poznaj nas bliżej

O nas

Firma Nuuxe-Radioton Sp. z o.o.


Początki naszej działalności są ściśle związane z Radiołącznością. W 1993r. wprowadziliśmy na rynek polski sprzęt radiokomunikacyjny firmy Maxon, stając się oficjalnym dystrybutorem koncernu Maxon Europe Ltd.

W 2002 roku otrzymaliśmy status autoryzowanego dealera Motorola Polska Sp. z o.o. Zarówno Maxon, jak i Motorola to przodujące w świecie firmy, zajmujące się produkcją profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego, znane z wysokiej jakości i nowoczesnych rozwiązań technicznych.
Doskonałość w działaniu


Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, w 2007 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o nową grupę produktów związanych z systemami VMS i PSIM/SMS firmy AxxonSoft, co pozwoliło nam oferować klientom nie tylko sprzedaż urządzeń do monitoringu, ale także zaawansowanego oprogramowania do zarządzania analizą obrazu. 
Od 2001 roku zajmujemy się dystrybucją Stałych Urządzeń Gaśniczych Aerozolowych. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firm Fire Pro oraz Granit-Salamandra - wiodących producentów generatorów aerozolu gaśniczego.

W swojej ofercie posiadamy również Kontrolę Dostępu NODER oraz certyfikowany System Integrujący Urządzenia Przeciwpożarowe (SIUP) Defender.

Kompleksowa realizacja


Oferujemy kompleksową obsługę w obszarze koncepcji, projektu, dostawy i wdrożenia. Służymy wsparciem projektowym i doborem odpowiednich rozwiązań zarówno funkcjonalnych jak i produktowych.

Prowadzimy naszą politykę tak, abyśmy byli postrzegani jako profesjonalna firma, dająca gwarancję fachowej obsługi i będąca wiarygodnym partnerem biznesowym. Dbamy o rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych nam zadań.  Staramy się cały czas podnosić swoje kwalifikacje, aby w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.