Bądź na bieżąco
SENINARIUM "OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA W BUDOWNICTWIE" - Zakopane 6-8 października 2016 r.

10 październik 2016

SENINARIUM "OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA W BUDOWNICTWIE" - Zakopane 6-8 października 2016 r.

W dniach 6 – 8 października 2016 r. w ośrodku „Rewita WDW Kościelisko” w Zakopanem - Kościelisku odbyło się Seminarium Naukowo - Techniczne Zakopane – Jesień 2016:

 OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA W BUDOWNICTWIE

Mamy przyjemność poinformować, że po raz kolejny wzięliśmy w nim udział. Seminarium zorganizowane przez Małopolski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników    Pożarnictwa i Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Izbę Rzeczoznawców SITP było kontynuacją cyklicznych, wiosenno - jesiennych spotkań organizowanych w Zakopanem, przeznaczonych dla projektantów, architektów i osób nadzorujących procesy budowlane, rzeczoznawców budowlanych i do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, strażaków PSP, inspektorów ochrony przeciwpożarowej i innych osób zajmujących się na co dzień sprawami ochrony przeciwpożarowej budynków, jak również przedstawicieli firm i osób zainteresowanych tą problematyką.

Do prelekcji zaproszono autorytety z dziedziny ochrony przeciwpożarowej. Swoje referaty wygłosili m.in. Przedstawiciele Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej – Państwowego Instytutu Badawczego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Wśród zaproszonych prelegentów obecny był Demetris Constantinou – przedstawiciel firmy FirePro Systems, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Wygłosił on referat pt. “Condensed Aerosol - Reinventing Fire Suppression (Aerozole gaśnicze – nowe rozwiązania gaszenia pożaru).

Seminarium po raz kolejny cieszyło się dużym zainteresowaniem. Poruszane tematy – podobnie jak w latach poprzednich - miały na celu przede wszystkim wsparcie merytoryczne oraz techniczne.

Powrót do aktualności