Bądź na bieżąco
Szkolenie n/t aerozolowych stałych urządzeń gaśniczych i zaawansowanych systemów detekcji i sterowania, zarządzania systemami bezpieczeństwa.

28 październik 2014

Szkolenie n/t aerozolowych stałych urządzeń gaśniczych i zaawansowanych systemów detekcji i sterowania, zarządzania systemami bezpieczeństwa.
W dniach 23-24 października 2014 firma Nuuxe oraz Schrack-Seconet Polska zorganizowały szkolenie skierowane do projektantów oraz inwestorów n/t aerozolowych stałych urządzeń gaśniczych i zaawansowanych systemów detekcji i sterowania, zarządzania systemami bezpieczeństwa. Spotkanie odbyło się w Hotelu Turówka w Wieliczce. Program objął zagadnienia związane z systemami wykrywania, sygnalizacji sterowania i zarządzania bezpieczeństwem pożarowym Schrack Seconet oraz zagadnienia związane z SUG Aerozolowymi obejmujące zastosowanie i projektowanie tych systemów.

To już kolejna edycja szkoleń z SUG Aerozolowych organizowana przez Nuuxe. Szkolenia te, co rok cieszą się dużym za zainteresowaniem wśród projektantów – powiedział Łukasz Klepacki v-ce Prezes Nuuxe. W tym roku współpraca z firmą Schrack pozwoliła rozszerzyć tematykę konferencji o sterowanie SUG Aerozolowymi, przez co tematyka systemów gaszenia została potraktowana bardziej kompleksowo – dodał.

Patronat nad konferencją objął Prezes Oddziału Małopolskiego SITP-u bryg. mgr inż. Andrzej Siekanka oraz Instytut Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX, którego przedstawiciel mgr inż. Jerzy Ciszewski wygłosił referat n/t zasad sterowania urządzeniami gaśniczymi.
Powrót do aktualności